Sarjaohjelma 2019

25.03.2019

 

SARJAOHJELMA KAUDELLE 2019

KEVÄTKIERROS

 

LA  27.04.19  SavU - Kultsu            Mikkeli Urpola TN               15.00                  

PE  03.05.19  Virky - SavU              L-ranta Amis TN                 19.00                   

LA  11.05.19  SavU - Union P         Mikkeli Urpola TN                15.00      

PE  17.05.19  IPS - SavU                    Imatra                           19.00                     

LA  25.05.19  SavU - Peltirumpu    Rantakylä N                         15.00                 

KE  29.05.19  RiPa - SavU                        Ristiina UK                 19.00      

KE  05.06 19  SavU - STPS                Rantakylä N                      18.30 

PE  14.06.19  PeKa - SavU               Karhula KK                         19.00        

KE  19.06.19  SavU - KyPa                Rantakylä N                       18.30         

PE  28.06.19  SavU - HaPK                Rantakylä N                       18.30

KE 03.07.19  SiU - SavU                    Simpele KK                       19.00                                          

SYYSKIERROS

                                                                                                                           

PE  19.07.19  SavU Virky                  Rantakylä N                      18.30

TO  25.07.19  Kultsu - SavU                                                                                                                                      

KE  31.07.19  SavU - RiPa                 Rantakylä N                     18.30

LA  10.08.19  Peltirumpu - SavU     Lehtomäki TN                      14.00              

LA  17.08.19  SavU - IPS                  Rantakylä N                      15.00      

PE  23.08.19  Union Plaani - SavU  Heinola UP                           18.30                

KE 28.08.19  STPS - SavU                       

LA  07.09.19  SavU - PeKa                Rantakylä N                       15.00       

SU  15.09.19  KyPa - SavU               Karhula KK                         15.00 

SU  22.09.19  HaPK - SavU               Hamina UK                        15.00

LA 28.09.19  SavU - SiU                    Rantakylä N                      13.00

 

Valmentaja: Joona Koivula

Joukkueenjohtaja: Ilari Pursiainen

                                                                                                                                          

 

25.03.2019Sarjaohjelma 2019
06.02.2019SavU ja Suur-Savon Osuuspankki jatkavat yhteistyötään
19.12.2018SavUn Joulukuusimyynti
16.08.2018Valmentajasopimus
25.06.2018Uudet kotisivut avataan pian